Facebook

Informace
Kontakty


Administrator: blaha.trs@tiscali.cz

3.1.2015

Sbor Dobrovolných hasicu Vilantice zve všechny své členy a příznivce na Výroční valnou hromadu, která se koná v sobotu 10.1.2015 od 18:00 na sále místního hostince.

29.6.2013

Zábavné a sportovní odpoledne

Sbor Dobrovolných hasicu Vilantice a Obec Vilantice pořádali v sobotu 29. června 2013 zábavné a sportovní odpoledne pro děti a dospělé na plácku pod hrází rybníka.

Ve 14 hodin odstartovalo celý program soutežní odpoledne pro děti. Kazdé dítě dostalo tabulku, kterou předkládalo na 5 stanovištích, kde jim byla potvrzena účast. Skákalo se v pytlích, házelo se míčky na plechovky, lovila se lahev udici, házeli se kroužky a stavěla se věž z kostek se zavázanýma očima. Odměnou za splnění úkolu byla vždy malá drobnost a při předlození vyplněné tabulky dostal každý účastník perníček od sponzora akce Dubea s.r.o. Kdo chtěl, mohl se na louce povozit na koníkovi a využít atrakcí dětského hrište.

Na plácku pod hrází bylo již tradičně pro všechny účastníky připraveno občerstvení v kiosku, opékalo se prase na rožni a ve stínu pod velkými stany si mohl každý posedět a popovídat si.

Po 16 hodine odstartoval z křižovatky u dětského hrište první ročník Vilantického běhu terénem, který měl 10 účastníků, z toho 8 mužů a 2 ženy. Trať byla dlouhá cca 5km – cestou- necestou, polem – nepolem, z kopce- do kopce, lesem – nelesem…. Na prvním místě v kategorii žen se umístila Věra Peterová a jako druhá skončila Jana Čermáková. V kategorii mužů vyhrál s přehledem Michal Majoroš, na druhém místě se umístil Jan Panocha (človek, který tento běh vymyslel a zorganizoval) a na třetím místě doběhl Ruda Dušánek. Všem účastníkum gratulujeme ke zdolání těžkého terénu.

Po vyhlášení výsledků a předání cen, byla chvíle na občerstvení.

Před 18 hodinou začal IV. ročník Vilantického mazce, coz jsou sportovně-dovednostní souteže pro smíšené dvojice dospělých, o medaile a putovní pohár. Souteže se zúčastnilo osm dvojic. Soutěžilo se v ve speciální disciplíně, která dvojice dá do pusy více papírových kapesníků a v nabírání cizrny hůlkami a přenášení na trase. Zvítězili Jana a Vít Holubovi, druhé místo Míla a Martin Vízkovi a třetí místo obsadili Lenka a Petr Jarošovi.

Od 21 hodin se konala taneční zábava se živou hudbou.

Foto z akce